[Mathura]

..but math doesn't love me ^^

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2008-02-08 21:22:58

MistrzRoman

Moderator

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 5
Punktów :   

Sny

Hmm...? tak sobie pomyślałem że tak to dział "róbta co chceta" to se zrobie

temat:sny
napewno zdarzajo sie wam jakieś ciekawe sny, jak je pamietacie i wam sie nudzi napiszcie z this thema cie o nic

maybe I start - z angielskiego

Today śniło mi sie że z Pejsonem chyba na jakiś bank napadliśmy bo nas wieźli w furgonetce do wiezienia te ludzie z W11   no i tak mieliśmy w tej furgonetce rece jakoś do ściany przykute i nogi też skrempowane. i tak se jechaliśmy. aż doszedłem do wniosku że troche lipa jest se tak jechać i zacząłem coś szpącić z rencami aż mnie sie udało je uwlonić po czym przysłowiowy Pejson zrobił to samo.....Zauważyliśmy że the car zaczyna zwalniać, no wiec cichaczem otworzyłem drzwi i pierdolut zaczynamy jak to mówią uciekać. tak klijentka co ma morde podobną do kota z W11 zaczeła za Pejsem biec który biegł jak przysłowiowa kaczka. a do mnie ten drugi pajac zaczą celować z fucking guna. no wiec zwolniłem biega, ale jak tylko obczaiłem że mu sie the gun popsul zaczełem dalej biec. dobiegłem jakoś do pejsona który miał palnik i uwolnił nasze nogi. potem gdzies popieprzył w las i tyle go widzieli. później jakies niezrozumiałę żeczy mi sie sniły, jakaś opuszczona fabryka, że ręką zachaczyłem o ogrodzenie i dalej spieruciekałem przed tym typem co mnie gonil aż wkoncu gdzies sie schowałem i zaczą budzić dzwonić, poczym wkurwiony zacząłem wybierać sie do fucking school z angielskiego.



może bardzo durne jest to com napisał na górze ale taka jest prawda !

Offline

 

#2 2008-02-08 21:27:31

n0body

Administrator

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sny

lol xD  A mi sie jakos ostatnio snilo  ze ja, Romek i Golec [chyba] ;d polecielismy do manchesteru .
Przylatujemy  a tu tak zajebiscie;d wchodzimy  do sklepu jakiegos.    Golec wyczail  jakas koszulke czy cuś  ale nie mial kasy zeby kupie [za 12Ł]  <lol>  wiec polecial po kase do Polski ..haha....   c.d.n  pzdr!

Offline

 

#3 2008-02-08 22:05:21

cris7

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sny

a mi sie snilo ze  nie poszedlem spac.   mowie wam jak sie chujowo z takiego czegos obudzic .

Offline

 

#4 2008-02-08 22:57:15

Peja

Nowy użytkownik

2370151
Skąd: Z TWOJEJ DUPY !!!
Zarejestrowany: 2008-02-08
Posty: 6
Punktów :   

Re: Sny

A ja doszedłem do wniosku ze musze przestac grac.... snilo mi sie dzisiaj DIABLO  czesc pierwsza ... ze ! poszedlem do klasztoru do drugiego poziomu i zaczelem jakimis patykami rzucac w butchera  a ten z tym swoim tasakiem zaczą mnie gonić ... no i tak mu uciekalem do momentu w ktorym on sie zacina (bug gry istnieje naprawde) i potem zbiegłem po schodach i wlazłem pod jakieś biurko i siłą umysłu próbowałem włączyć menu i quit game i mi sie to udało jednak ze to w snie byłem niby hujowym kompem wiec powoli sie wylaczalo a butcher zdazyl do mnie podbiec i powiedziec FRESH MEAT !! i rozciol mnie na pół ..... po czym sie obudzilem i zlapal mnie zajebisty skurcz brzucha



i taki to zjebany sen

Ostatnio edytowany przez Peja (2008-02-08 22:57:55)

Offline

 

#5 2008-02-11 09:07:37

Golec

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-02-07
Posty: 2
Punktów :   

Re: Sny

No sen o mnie zajebisty

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.smoczadolina.pun.pl www.cs-dziupla.pun.pl www.kochamypokemony.pun.pl www.forumdzwiekowe.pun.pl www.forum-gwiezdne-wojny.pun.pl